Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomOLXOLXBiuro nieruchomości

Wieczysta | zadbany pokój | blisko UE | łazienka, osobne WC

999 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Krzyki, Wieczysta

3pokoje
15 m²metraż
3/10 piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu999 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Razem / miesiąc1399 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1399 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPralkaZmywarkaBlisko uczelni

Opis

English version below Dostępne od zaraz - dostępne 3 pokoje. Posiadam na wynajem pokoje jednoosobowe w czteropokojowym mieszkaniu położonym na ul. Wieczystej 69. Mieszkanie jest doskonałą propozycją m.in. dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal składa się z: przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki, osobnego WC, czterech jednoosobowych pokojów. Pozostałe pokoje są wynajęte przez młode osoby pracujące i/lub studiujące. Zdjęcia mogą przedstawiać podobne mieszkanie znajdujące się w tym samym budynku. Cena najtańszego pokoju od: 1000 zł + 400 zł opłaty Oferta od firmy zarządzającej najmem, zapewniamy profesjonalną obsługę indywidualnego opiekuna mieszkania podczas trwania umowy. ENG version.