Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
2 pok. | Jeżyce | Spokojna okolica | Pets freindly | Bez prowizji | Od 28.05 - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

2 pok. | Jeżyce | Spokojna okolica | Pets freindly | Bez prowizji | Od 28.05

2640 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Jeżyce

2pokoje
36 m²metraż
Parterpiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2640 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc3340 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3340 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 28 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
28 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaInternet w cenieZwierzęta akceptowaneOsiedle zamknięteCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

[eng below]

Do wynajęcia w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², dostępne od 28.05, położone na nowoczesnym osiedlu w samym sercu Jeżyc.

Świetna lokalizacja — w pobliżu znajdująsię Teatr Nowy, kino Rialto, Rynek Jeżycki, Park Sołacki, sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, restauracje i tereny rekreacyjne. Bardzo dobra komunikacja miejska: 5 minut pieszo do przystanku autobusowego i 7 minut do przystanku tramwajowego.

Mieszkanie składa się z:

salonu z rozkładanąsofą 2-osobową, stolikiem kawowym, stołem z 2 krzesłami i szafką RTV sypialni z łóżkiem 2-osobowym i dużą 3-drzwiowąszafą aneksu kuchennego wyposażonego w AGD: płyta 4-palnikowa, piekarnik, zmywarka, lodówko-zamrażarka, okap łazienki z wanna, pralkąoraz szafkami do przechowywania balkonu Koszty:

czynsz najmu przy umowie na 12 miesięcy: 2 640 zł czynsz administracyjny: 700 zł media według zużycia: ok. 400 zł Łącznie: 3340 zł + media

Dodatkowe atuty:

bez prowizji WiFi UPC w cenie całodobowa ochrona pomoc administratora w razie awarii i drobnych napraw biuro obsługi klienta na terenie osiedla, czynne w godz. 9:00–17:00 zwierzęta mile widziane możliwośćwynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym Resi4Rent to właściciel komfortowych mieszkańna wynajem — bez pośredników i bez dodatkowych kosztów. U nas mieszkasz tak, jak chcesz, z kim chcesz i tak długo, jak chcesz.

Eng

For rent:

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie15 maj 2026, 15:24

Lokalizacja

Otwórz mapę
Jeżyce