Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Mieszkanie 2-pok z balkonem na wynajem - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie 2-pok z balkonem na wynajem

1700 zł / mies.

Jeżyce, Dąbrowskiego 100

2pokoje
31,5 m²metraż
1. piętropiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1700 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc1700 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
13 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaTelewizorPrysznicInternet w cenieBlisko sklepów

Opis

Mieszkanie na wynajem pokój z aneksem kuchennym, osobnąsypialniąi balkonem

Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 położone na 1 piętrze na poznańskich Jeżycach. Rewelacyjne położenie w centrum Jeżyc, do ul. Dąbrowskiego 100 m., w pobliżu liczne sklepy, szkoły i przedszkola oraz cały węzełkomunikacyjny Poznania. Pieszo na rynek Jeżycki 400 m, Most Teatralny 850 m, a Rondo kaponiera 1,1 km. Mieszkanie posiada jeden duży pokój, aneks kuchenny, sypialnie i łazienkę. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

W łazience znajduje siękabina prysznicowa oraz pralka, w kuchni kuchenka elektryczna z piekarnikiem, duża lodówka z osobnym zamrażalnikiem i kuchenka mikrofalowa, w salonie kanapa, stolik kawowy, stolik z TV oraz szafa na buty i inne przedmioty. Sypialnie wyposażono w duża szafęubraniową, materac 160/200, biurko i regał. Ogrzewanie jak i ciepła woda pochodzi z miejskiego cieplika. Do kosztów najmu 1700 złnależy doliczyćopłatęza ogrzewanie, ciepłąi zimnąwodę, wywóz śmieci, fundusz administracyjny w sumie 1100 zł, oraz prąd elektryczny wg zużycia co 2 miesiące wg faktury Enea. Kaucja 3200 zł. Internet w cenie (światłowód)