Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
Nowoczesne mieszkanie na wynajem OGRODY - 1/261 / 26
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXOLXWłaściciel

Nowoczesne mieszkanie na wynajem OGRODY

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 400 zł

Ogrody, Meissnera

2pokoje
36,6 m²metraż
1. piętropiętro
76 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny400 zł
Media~400 zł
Razem / miesiąc3600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~400 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
podłogowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
11 marca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicOgródMonitoringBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Polecam na wynajem, komfortowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Ogrody, w nowym budownictwie, Jeżyce, ul. Meissnera (oferta bezpośrednio od właściciela).
Powierzchnia całkowita mieszkania to 36,64 m2. Lokal usytuowany I piętrze monitorowanego osiedla z ochroną fizyczną. Okna mieszkania usytuowane od strony zewnętrznej budynku, nie sąsiadują z innym budynkiem mieszkalnym, ani placem zabaw co zapewnia swobodę użytkowania. Do mieszkania przynależy szerokie miejsce postojowe w hali garażowej.
Mieszkanie składa się z:

  • KORYTARZA (wyposażonego w szafę realizowaną na zamówienie do przechowywania np. odzieży wierzchniej, obuwia, akcesoriów do sprzątania z frontem wykonanym z lustra)