Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
2-pokojowe mieszkanie na wynajem - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

2-pokojowe mieszkanie na wynajem

2190 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Górna, Deotymy

2pokoje
38 m²metraż
4. piętropiętro
58 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2190 zł
Czynsz administracyjny700 zł
Razem / miesiąc2890 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2890 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking publicznyLodówkaMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorZwierzęta akceptowaneCicha okolicaBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

2 pokoje | balkon | po remoncie | od właściciela | Łódź Górna

2 rooms | balcony | renovated | from owner | Łódź Górna

2-room apartment for rent – ready to move in!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie16 maj 2026, 20:25

Lokalizacja

Otwórz mapę
Górna, Deotymy