Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
Retkinia, Wyszyńskiego 43, przestronne 4 pokoje, balkon, parking - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Retkinia, Wyszyńskiego 43, przestronne 4 pokoje, balkon, parking

2900 zł / mies.+ Czynsz adm. 575 zł

Polesie, Wyszyńskiego 43

4pokoje
63,6 m²metraż
2. piętropiętro
46 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2900 zł
Czynsz administracyjny575 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3475 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3475 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 16 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
16 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking publicznyParking w cenieTelewizorPrysznicBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynaję cia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w Ł odzi przy ul. Wyszyń skiego 43 – Retkinia.
Mieszkanie znajduje się na 2 pię trze w bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej częś ci miasta, co zapewnia komfort codziennego uż ytkowania.
Lokal jest jasny, w peł ni umeblowany oraz wyposaż ony, dzię ki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz.

Lokalizacja

W pobliż u znajdują się m.in.:
Galeria Retkiń ska,Lidl, ALDI, Netto, Stokrotka, Rossmann, liczne apteki, przychodnie, szkoł y i przedszkola
tereny zielone i ś cież ki spacerowe.
Opis mieszkania:
Wyposaż enie:
Czynsz najmu: 2900 zł
Koszty administracyjne: 575 zł
Zaliczka za media: 150 zł/os.
Razem: 3625zł
Mieszkanie idealne dla osó b cenią cych przestrzeń, komfort oraz dobrą lokalizację z peł ną infrastrukturą w pobliż u. Ś wietnie sprawdzi się zaró wno dla rodziny, jak i dla osó b pracują cych lub studentó w.
Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 02:13

Lokalizacja

Otwórz mapę
Polesie, Wyszyńskiego 43