Powrót do ofertKatowice / Kawalerki
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
Tysiąclecie, 1740 zł + czynsz
1740 zł / mies.
Osiedle Tysiąclecia, ul. Chorzowska
1pokój
25 m²metraż
4. piętropiętro
70 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu1740 zł
Razem / miesiąc1740 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~1740 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikZmywarkaTelewizorWannaDomofonBlisko uczelni
Opis
- umeblowane i wyposażone
- z balkonem i widokiem
- z garderobą !
- Ul. Chorzowska 214
nota prawna : Ogłoszenia nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie informacje podane w ogłoszeniach są zbierane starannie i uważane są za dokładne i rzetelne, ale nie są gwarantowane i powinny być niezależnie zweryfikowane.
Bezpłatnie !! sprawdzimy Twoją zdolność, wybierzemy najlepszą ofertę banku i załatwimy Ci kredyt !
ul Bielska 49 43-190 Mikołów
Więcej ciekawych ofert na naszej stronie
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie12 maj 2026, 13:17
Lokalizacja
Otwórz mapęOsiedle Tysiąclecia, ul. Chorzowska
Opłaty
~1740 zł / mies.
Koszty wejścia
3000 zł
Kaucja3000 zł