Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKatowice / Mieszkania
2 pokoje po remoncie | Katowice | blisko centrum | parking | bez prowizji - 1/61 / 6
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

2 pokoje po remoncie | Katowice | blisko centrum | parking | bez prowizji

1395 zł / mies.+ Czynsz adm. 850 zł

Załęże, Lisa

2pokoje
40 m²metraż
1. piętropiętro
35 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1395 zł
Czynsz administracyjny850 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc2245 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2245 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2790 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
20 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Bez prowizjiUmeblowaneParking publicznyParking w cenieLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaZwierzęta akceptowaneEnergooszczędneBlisko komunikacji

Opis

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice, Zalęże | blisko centrum

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane w Katowicach, w dzielnicy Zalęże, przy ul. Lisa. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienicy. Doskonała lokalizacja — zaledwie kilka minut od centrum Katowic, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Dostępne od 20.05.26 r.

Mieszkanie dostępne bezpośrednio od właściciela — bez prowizji i pośredników.

Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym remoncie nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna nowe okna PCV centralne ogrzewanie miejskie ciepła woda z sieci miejskiej kuchnia wykonana na wymiar przez stolarza mieszkanie jasne, dobrze doświetlone, z energooszczędnym oświetleniem LED bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców przed budynkiem

Wyposażenie: Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD: