Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Wynajmę kawalerkę (BEZCZYNSZOWA!) umeblowana!

2500 zł / mies.

Nowe Miasto, ul. Mińska

1pokój
36,8 m²metraż
Parterpiętro
68 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Razem / miesiąc2500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaPrysznicInternet w cenieDomofonAlarmCicha okolica

Opis

Do wynajęcia kawalerka – 36,75 m kw., na parterze świeżo wyremontowanego domu Wielorodzinnego na Osiedlu Warszawskim w Poznaniu. Mieszkanie posiada w pełni wyposażoną kuchnię (Lodówka, płyta grzewcza, zmywarka, mikrofalówka, piekarnik ,okap), Łazienka z prysznicem wykonana w nowoczesnym stylu wyposażona w pralkę. Możliwość umeblowania: biurko z krzesłem, łóżko. Stan mieszkania: Budynek po generalnej termoizolacji wyposażony w instalacje alarmowa. Remont Budynku wykonany w podwyższonym standardzie. Możliwość korzystania z piwnicy! Lokalizacja: 200 m do Jezioro Maltańskiego, 200m Termy Maltańskie 300 m do przystanku Tramwajowego Linii 6 i 8 500 m do przystanku autobusowego Linii 213, 223, 400, 401, 405, 406, 407 8 min Autem do Stary Rynek. Opłaty: 2500 zł + prąd – (około 50-60zł) -MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! W cenie INTERNET, dostęp Disney +, mieszkanie cichej ulicy w strefie bezpłatnego parkowania Kaucja przy podpisaniu umowy - 2500 zł. Dostępne od 01.06.2026