Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Kawalerki
Pokój 14,5 m² | Czyżyny | Mieszkanie po generalnym remoncie (2024) | 1800 zł ze wszystkim | bez palenia - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Pokój 14,5 m² | Czyżyny | Mieszkanie po generalnym remoncie (2024) | 1800 zł ze wszystkim | bez palenia

1800 zł / mies.

Czyżyny, Czyżyńskie

1pokój
14,5 m²metraż
Parterpiętro
124 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Razem / miesiąc1800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
12 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
UmeblowaneBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia pokój o powierzchni 14,5 m² w nowym, zadbanym mieszkaniu na Osiedlu 2 Pułku Lotniczego 16 w Krakowie w dzielnicy Czyżyny. Wynajem dostępny jest od zaraz. Mieszkanie znajduje się na parterze w bardzo dobrym stanie technicznym i jest w pełni wyposażone.

Pokój jest:

W mieszkaniu znajdująsię łącznie 2 pokoje, w drugim mieszka spokojna, pracująca osoba. Do dyspozycji wspólnej jest kuchnia, łazienka, WC oraz przedpokój. Mieszkanie jest zadbane, czyste i utrzymane w nowym standardzie.

Lokalizacja jest bardzo dobra z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej:

Cana za wynajem to 1800 złi zawiera ona wszystkie opłaty typu: czynsz, media (woda, prąd, gaz), wywóz śmieci oraz internet Wifi.

Szukam osoby:

Jeśli masz jakieśpytania proszęo kontakt pod numer 72***********42.