Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertKraków / Mieszkania
2 pokoje, NOHO Mogilska, m. postojowe, klimatyzacja, centrum 10 min. - 1/191 / 19
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomBiuro nieruchomości

2 pokoje, NOHO Mogilska, m. postojowe, klimatyzacja, centrum 10 min.

3600 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł

Prądnik Czerwony, Mogilska 130

2pokoje
42,8 m²metraż
3. piętropiętro
84 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3600 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Media~1100 zł
Parking350 zł / mies.
Razem / miesiąc6150 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6150 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4700 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~1100 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

<p><b>Zapraszamy do zapoznania się z pięknym apartamentem w inwestycji NOHO Młyny Mogilska.</b></p><p>Mieszkanie o pow. 42,80 mw jest całkiem nowe, jeszcze nie zamieszkane. </p><p>Dla Twojego komfortu klimatyzacja i miejsce parkingowe w garażu podziemnym.</p><p>Najwyższej jakości wykończenie, ciche windy, stylowe części wspólne. Brak gazu w budynku, ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej (MPEC). Wszystkie media opomiarowane. </p><p>W prestiżowym kompleksie NOHO Młyny Mogilska znajdziesz wszystkie udogodnienia dla mieszkańców, np. pokój do gier, sala kinowa, pokój majsterkowicza, sala fitness oraz wiele innych.</p><p>Jeśli lubisz biegać to w bliskiej odległości jest Park Lotników, ulubione miejsce dla biegaczy. Wygodna ścieżka rowerowa w każdym kierunku miasta.</p><p>Lokalizacja: Ulica Mogilska 130. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej - do przystanku tramwajowego jest 5 min. a dojazd do Dworca Głównego PKP, Rynku Głównego to zaledwie 10 minut.</p><p>Zakupy - 5 min. do pobliskiego LIDLa, Żabki. W odległości dojazdu 7 min. do CH M1, 10 min. do Galerii Krakowskiej , Serenady, Galerii Kazimierz.</p><p><b>Mieszkanie ma pow. 42,80 m2:</b></p><p- przedpokój 4,51 m2</p><p- garderoba 2,75 m2</p><p- pokój z aneksem 19,02 m2</p><p- pokój 12,25 m2</p><p- łazienka 4,27 m2</p><p>loggia 3,80 m2.</p><p></p><p><b>Odstępne 3600 zł</b></p><p>czynsz i zaliczki na media 1100 zł + prąd wg. zużycia</p><p>miejsce postojowe 350 zł</p><p><b>Zapraszam do kontaktu</b></p><p>Adam Gugulski</p>