Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Nowoczesne mieszkanie na Powiślu 46 m + 5 m balkon

3990 zł / mies.+ Czynsz adm. 875 zł

Śródmieście, ul. Górnośląska

3pokoje
46 m²metraż
9. piętropiętro
87 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3990 zł
Czynsz administracyjny875 zł
Razem / miesiąc4865 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4865 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 23 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
23 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Dzień dobry, Posiadam do wynajęcia wyremontowane mieszkanie na Powiślu (ulica Górnośląska). Jestem jego właścicielem i wynajmuję bez pośrednictwa agencji, co znacznie obniża koszt wynajmu i uniknięcia niepotrzebnych kosztów prowizji, dodatkowych opłat i innych zbędnych wydatków. Mieszkanie ma 46 m2 + około 5 m2 zabudowana loggia i zgodnie ze zdjęciami jest podzielone na: Nie będę się rozpisywało rzeczach oczywistych typu ilość szaf, szuflad, biurek i innych mebli, bo wszystko widać na załączonych zdjęciach i gwarantuje, że jest tam wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia w zacisznym miejscu w centrum Warszawy. Mieszkanie jest zlokalizowane na Powiślu. Jest to cicha, spokojna, bezpieczna i zielona część Śródmieścia, doskonale skomunikowana z najważniejszymi punktami miasta. W bezpośredniej okolicy znajdują się tereny zielone takie jak Park Rydza-Śmigłego, Agrykola, Łazienki Królewskie i bulwary wiślane. Miejsce to charakteryzuje się świetnym połączeniem komunikacyjnym z najciekawszymi miejscami w Warszawie. Przykładowe przybliżone odległości: 1. Pieszo dojdziesz: 2. Dojedziesz: Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze i NIE jest przy głównej drodze, przez co jest w nim cisza i ładny widok z okna czy też przytulnego balkonu.