Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Bezpośrednio 3 pokoje 61m2 Ostródzka 133 /3-room ap. from 1st Oct

3690 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł

Białołęka, ul. Ostródzka

3pokoje
61 m²metraż
3. piętropiętro
60 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3690 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc4790 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4790 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4900 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Bez prowizji

, ogłoszenie prywatne : Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem | ul. Ostródzka 133 | dostępne od 01 lipca 2026 Do wynajęcia jasne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 metrów, położone przy ul. Ostródzkiej 133, w budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co zapewnia ciszę, prywatnośći doskonałe doświetlenie wnętrza.

Salon z rozkładaną kanapą, stołem i krzesłami,TV, szafka RTV, stoliki kawowe Aneks kuchenny w pełni wyposażony: duża lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, wyciąg, zmywarka Sypialnia nr1 z łóżkiem 160 cm z materacem oraz pojemną szafąi dodatkową szafką z szufladami Sypialnia nr2 z rozkładanym łóżkiem 140cm, szafą. Łazienka z wanną z szybą prysznicowąi pralką, umywalka, lustro Przedpokój z dodatkową szafą Balkon z widokiem na panoramę miasta Informacje dodatkowe: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie – niezniszczone, gotowe do wprowadzenia Dostępne od 01 lipca 2026 Budynek z windąi garażem podziemnym Cena najmu: 3690 zł Dodatkowo zaliczkowo: czynsz do administracji 1100 zł oraz prąd według zużycia Kaucja 4900 zł Wynajem BEZ ZWIERZĄT miejsce postojowe w garażu dodatkowo płatne 250 zł. Lokalizacja: ul. Ostródzka 133. W najbliższej okolicy: Żabka – 50 m Biedronka – 300 m Przystanek autobusowy w pobliżu Szybki dojazd do centrum Warszawy Umowa najmu na rok z możliwością przedłużenia po każdym roku. Preferowana osoby szukające mieszkania na dłuższy czas, bez zwierząt . W mieszkaniu obowiązuje zakaz palenia. [English version] NO AGENCY FEE – private listing