Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

32,9m² | 2 pokoje | Balkon i zieleń | Dębiec

2200 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Dębiec, Bukowa

2pokoje
32,9 m²metraż
3. piętropiętro
67 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2200 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Razem / miesiąc2650 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2650 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2200 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 24 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
24 maja 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofon

Opis

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,9 m² w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy Dębca. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to może być Twoje nowe miejsce do życia dostępne od zaraz!

Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m², usytuowane na 3. piętrze (brak windy) W skład nieruchomości wchodzą: Najważniejsze atuty: Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonałym punkcie logistycznym, w bezpośrednim sąsiedztwie: To miejsce perfekcyjnie łączy wygodę miejskiego życia z bliskością natury i ciszą. Opłaty:

Czynsz 2200 zł / miesiąc Czynsz administracyjny: 450 PLN / miesiąc (zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie) Opłaty za media: według zużycia (prąd) Szukasz mieszkania, które jest przytulne, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia? To oferta właśnie dla Ciebie!