Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
OtodomWłaściciel

46m2, 2 pokoje, 3 piętro (winda, parking). Naramowice, Nove Olendry

2950 zł / mies.+ Czynsz adm. 595 zł

Stare Miasto, ul. Czarnucha

2pokoje
46 m²metraż
3. piętropiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2950 zł
Czynsz administracyjny595 zł
Media~600 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4145 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4145 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~600 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
Tak
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteCicha okolica

Opis

Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane przez parę, która mieszka w nim do końca maja. Dzięki uprzejmości obecnych lokatorów, lokal można oglądać już teraz w dogodnych dla Ciebie godzinach. Wynajmę bezpośrednio przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2, 3 piętro, winda, miejsce parkingowe. Ładne zamknięte osiedle (Nove Olendry). Pokój dzienny: Kanapa (obecnie komfortowa, duża i rozkładana kanapa - zdjęcie pokazuje poprzednią), garderoba, szafki, stoliczek kawowy, stolik pod TV, oświetlenie. Sypialnia: Wygodne łóżko z dobrym materacem, 160 cm szerokości. Kuchnia: Stolik, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, piekarnik i płyta indukcyjna. Łazienka: Duży brodzik, kabina walk-in z drzwiami, pralka. Balkon 7 m2: Płyty ceramiczne, oświetlenie. Jest miejsce na stolik i krzesła. Miejsce parkingowe: Osiedle zamknięte, pilot do bramy w cenie. Koszty: Czynsz najmu 2950 zł miesięcznie + opłaty do administracji aktualnie ok. 600 zł miesięcznie (w zależności od zużycia wody i ciepła) + energia elektryczna + internet/TV (jest zainstalowana INEA, można przepisać umowę lub podpisać nową). Kaucja zwrotna 3500 zł. Mieszkanie jest wykończone wysokiej jakości materiałami i znajduje się w bardzo uroczej oraz cichej okolicy. W pobliżu piękne lasy, staw i rzeka Warta. Na osiedlu panuje spokój i rodzinna atmosfera. Zwierzęta: Ułożone czworonogi (i te z inną liczbą łap lub płetw) znajdą tu swój kąt (szczegóły do omówienia). Oczywiście w przypadku ewentualnych szkód, wymagane będzie pokrycie kosztów naprawy lub przywrócenie mieszkania do stanu pierwotnego. Agenci nieruchomości: Proszę nie dzwonić z propozycją współpracy, chyba że macie już zdecydowanego klienta i nie pobieracie prowizji od właściciela.