Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertPoznań / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, nowoczesny budynek: Poznań Rataje Rataje: Katowicka

2750 zł / mies.+ Czynsz adm. 1009 zł

Rataje, Katowickiej 73

2pokoje
50,9 m²metraż
1/4 piętropiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2750 zł
Czynsz administracyjny1009 zł
Razem / miesiąc3759 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3759 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Przestronne, dobrze wyposażone, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Katowickiej 73 w Poznaniu.
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku mieszkalnym z windą, wybudowanym w 2005 roku.
Na powierzchni 50,9 m2 znajdująsię:
salon (19,3 m2),
sypialnia (13,6 m2),
niezależna kuchnia (7 m2),
łazienka (3,8 m2)
korytarz (6,8 m2)
Do mieszkania przynależy duży balkon.
Standard wykończenia: mieszkanie jest świeżo odmalowane, 3 lata temu w kuchni zostało wymienione całe wyposażenie.
Wyposażenie oferowane w cenie: wszelkie meble widoczne na zdjęciach sąw cenie najmu.
Komunikacja: linie autobusowe nr 157, 184; linie tramwajowe przystanek Polanka: 5, 16, 17.